در پی تماس‌های متعدد علاقمندان به فراگیری زبان، ضمن تشکر از اعتماد و توجه شما، به اطلاع علاقمندان به فراگیری زبان می‌رساند: نشر و موسسه بین المللی زبان نصرت مالک علامت تجاری ( نصرت ) و ( استاد نصرت ) و ( در 90 روز ) و ( خودآموز مکالمه زبان به روش نصرت ) در حوزه آموزش زبان‌های خارجی، فیلم‌ها و دوره‌های آموزشی، کتاب و سالنامه، تولید بسته‌های فرهنگی سرگرمی و آموزشی، لوازم التحریر و... می‌باشد. در نسخه‌های اصلی لوگوی ثبت شده موسسه بین المللی تندخوانی و زبان نصرت بر روی جلد کتاب و بسته‌های آموزشی و نام نشر نصرت درج شده است.

 در حال حاضر محصولات اصلی آموزش زبان و سایر بسته‌های آموزشی و کمک آموزشی نصرت و استاد نصرت تنها در سایت‌های نصرت مارکت و دیجیکالا عرضه و مستقیما توسط مجموعه نصرت تامین محصول و اداره می‌شوند. بقیه سایت‌ها و فروشگاه‌هایی که اقدام به ارائه محصول غیرمجاز با نام تجاری نصرت می‌کنند تقلبی و غیرقانونی بوده، سعی در فریب مشتری دارند.

سایت‌های مجاز عرضه محصولات اصلی نشر نصرت و موسسه تندخوانی و زبان نصرت:

nosrat.co  |  nosrat.co.ir | nosratmarket.ir | zabannosrat.ir | nosratofficial.ir

لینک مجاز عرضه محصولات موسسه زبان نصرت در دیجیکالا

مجموعه‌های زبان نصرت و سالنامه‌های زبان‌آموزی استاد نصرت با تلاش فراوان آماده و بروز رسانی می‌گردند و به‌هیچ‌وجه رایگان نیستند و استفاده غیر‌قانونی از کتب و بسته‌های فیک و دانلودی که توسط کانال‌ها و سایت‌های اینترنتی‌ی بدون هویت عرضه می‌شوند مورد رضایت ناشر و موسسه زبان نصرت نبوده و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.


بدیهی‌است موسسه زبان نصرت یادگیری از طریق مجموعه‌های تقلبی و غیرمجاز را به هیچ وجه توصیه و تضمین نمی‌نماید.

آی‌دی اینستاگرام و تلگرام رسمی موسسه نصرت:  nosratofficial

واتساپ موسسه نصرت:  09388403534

روابط عمومی موسسه بین‌المللی و تندخوانی نصرت