دوره‌های آموزش سریع مکالمه زبان نصرت از ساده‌ترین روش‌های یادگیری سریع مكالمه زبان است که توسط موسسه بین‌المللی تندخوانی و زبان نصرت تهیه و تولید شده و سال‌هاست مورد استفاده و علاقه زبان‌آموزان قرار می‌گیرد.
متد به كار رفته در آموزش مکالمه زبان نصرت به گونه‌ای‌ست كه پس از تكرار و تمرين طبق راهنمائی‌های ارائه شده و صرف زمان مورد نظر توانایی خواهید داشت که به راحتی به زبان دلخواه خود مکالمه نمایید و یا فيلم‌های زبان اصلی را به راحتی ببینید و بفهمید.
این شیوه آموزش بر اساس اصول روانشناسی یادگیری به گونه‌ای است که مغز شما را مخاطب قرار می‌دهد و باعث می‌شود که مغز به تكرار و تمرين ناخود آگاه مطالب بپردازد، بدون آنكه خسته احساس خستگی کنید و يا حوصله‌اتان سر برود.

راز موفقیت آموزش سریع مکالمه زبان نصرت چيست؟
اين روش معجزه می‌كند . چون بدون آن كه احساس كنيد با مغز شما طرف می‌شود. كلمات و جملات با فاصله زمانی خاص طبق اصول علمی و ثابت شده یادگیری، تكرار می‌شوند و شما به آسانی آنها را می‌آموزيد، بدون آن‌كه درگیر امر آموزش و یادگیری به روش‌های متداول شوید. راز این ماندگاری در تکرار اصولی مطالب در زمان‌های خاص است.
کافی است هر روز، دروس صوتی (پادکست) را طبق راهنمائیهای مدرس دوره و طی فاصله های زمانی مشخص، بشنوئید و تکرار کنید. استعداد شما مهم نیست .

مزایای استفاده از آموزش سریع مکالمه زبان نصرت:
- مهارت كامل عملی در مكالمه زبان با روزی 30 دقیقه گوش سپردن به هر درس!
- روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنايی با مکالمه زبان.
- برگرفته شده از جديدترين متد آموزشی روز دنيا.
- تمركز و تقويت حافظه در ضمن يادگيری.
- تكرار مطالب در فواصل زمانی مختلف.
- بدون نياز به كتاب و نوشتن.

با مجموعه‌های آموزش سریع مکالمه زبان نصرت حتی حین مسافرت
نیز می‌توانيد زبان مورد علاقه خودرا به خوبی فرابگیرید!


نيازی به خالی كردن زمان خاص برای يادگيری زبان ندارید، تنها با روزی 30 دقيقه كه می‌تواند شامل زمان‌های غير‌مفيد روزانه شما همچون هنگام رانندگی، حین پياده‌روی، درون منزل و یا قبل از خواب باشد، به راحتی و خوبی مكالمه زبان دلخواهتان را آغاز کنید.
نياز به تمرين اضافه و یا دوباره گوش كردن و نوشتن ندارید. در واقع سعی زیادی هم نمی‌كنید تا چیزی بیاموزید بلكه اين روش با فرمولی كه در قرارگیری كلمات و جملات و رعایت فاصله‌های زمانی خاص تکرار دارد، موجب می‌شود تا زبان دلخواه خود را به آسانی بیاموزید.
- استفاده از زمان بندی تصاعدی برای به حافظه سپردن كلمات و جملات "در متد نصرت مطالب به صورت حساب شده ای تكرار می‌گردند تا هماهنگ با الگوی حافظه انسان به خاطر سپرده شوند" همان اساس جعبه یادگیری لايتنر
- اصل پیش‌بينی "سوال از زبان آموز بر مبنای مطالب یادگرفته شده جدید"
- برنامه بر پايه يادگيری زنده: قرار‌دادن زبان‌آموز در موقعيت‌های واقعی و روزمره برای آموختن مطالب و تمرين آنها، انگار که فرد در كشور مورد نظر حضور فیزیكی دارد. بر مبنای متد نصرت، هر زبان يك هسته كلامی دارد كه با آموختن مجموعه لغات اصلی آن زبان كه بيشترين كاربرد را در مکالمات روزمره آن زبان دارند تا ۸۰% زبان را می‌توان آموخت و صحبت كرد بدون آنكه ذهن را با تعداد زيادی كلمات با كاربرد كم پر كرد. وجود اصلی‌ترین لغات زبان نصرت را به مجموعه ای بسیار مفيد برای همه زبان آموزان تبديل كرده است.
پس از گوش کردن طبق راهنمائیهای هر درس، و پس از طی مدت زمانی، متوجه خواهید شد كه چه تغییری در زبان شما ایجاد شده است. شما به راحتی فيلم به زبان اصلی را خواهید فهمید، به مسافرت رفته و به زبان دلخواه خود صحبت و ارتباط برقرار کنید. احساس می‌كنید معجزه‌ای رخ داده است. چيزی كه بعد از سالها حضور در كلاسهای آموزش زبان در دست‌يابی به آن ناموفق بوديد در ظرف 1 تا ۳ ماه به بهترين نحو با كمترين زحمت برایتان رخ خواهد داد.

باور كردنش كمی مشكل است اما چند چيز را به خاطر داشته باشید. نصرت معتبرترین موسسه تندخوانی و زبان كشور است. نصرت اعتباری بین‌المللی دارد و همه اين موارد را تضمين می‌كند.