درباره موسسه بین‌المللی تندخوانی و زبان نصرت

نصرت مارکت بازار آنلاین عرضه محصولات موسسه بین المللی تندخوانی و زبان نصرت می‌باشد.
موسسه بین المللی تندخوانی و زبان نصرت موسسه‌ای پیشرو و شناخته شده در زمینه تالیف و نشر کتاب و تولید بسته‌های آموزشی و کمک آموزشی و همچنین سالنامه‌های هدفگذاری می‌باشد.
محصولات و بسته‌های آموزش سریع مکالمه زبان در 90 روز نصرت به همراه دوره‌های تندخوانی و تقویت حافظه نصرت  و سالنامه هدفگذاری نصرت سال‌هاست که مورد علاقه و استقبال علاقمندان به زبان‌آموزی و عموم قرار گرفته است که تحت نام‌های تجاری ثبت شده و رسمی (نصرت-Nosrat) (بهیاد-Behyad) و (در 90 روز-in 90 days) نزد عموم شناخته شده و دارای جایگاه خاصی است.

آکادمی نصرت: برگزاری کلاس‌های آموزشی، تالیف و تدوین دوره‌های آموزش زبان‌، تولید ابزارهای یادگیری و کمک آموزشی و دوره‌های تندخوانی و تقویت حافظه، فن‌بیان، مدیریت و حقوق و همچنین دوره‌های آموزش خوشنویسی فارسی و لاتین از سایر فعالیت‌های موسسه نصرت است.


نام و علائم تجاری (نصرت-Nosrat) (بهیاد-Behyad) و (در 90 روز-in 90 days) و لوگوی موسسه نصرت نزد اداره ثبت علائم تجاری و مالکیت معنوی به ثبت رسیده و هرگونه استفاده از نام و علامت‌‎های ثبت شده فوق ممنوع است و طبق ماده 529 و 530 قانون مجازات اسلامی و همچنین ماده 61 قانون ثبت اختراعات - طرح‌های صنعتی و علائم تجاری قابل پیگرد بوده و عواقب قانونی در پی خواهد داشت.